פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יש חדשות בדואר ישראל: הודעות SMS על דואר וחבילות

   ב-620 יחידות דואר ישראל מותקנת מערכת למשלוח הודעת SMS לנמען על קבלת דואר רשום וחבילות. ההודעה לטלפון הנייד מאפשרת למשוך את הדואר ללא צורך בהצגת ההודעות המודפסות האדומות-לבנות

   דואר ישראל - סמס (יח"צ , דואר ישראל)
   התור להמתנה בדואר התקצר לכ-10 דקות בלבד בממוצע (צילום: דואר ישראל)

   תגידו "שלום" לפתקים האדומים-לבנים המודיעים על קבלת דואר רשום או חבילות, כי היום אפשר כבר להתייחס אליהם כמעט כאל היסטוריה. כחלק ממהפכת השירות בדואר ישראל, ההודעות הכל-כך מוכרות נשלחות לאחרונה כמסרון לטלפון הנייד, כאשר התהליך ברור: להיפטר מהניירת. פשוט, נקי, הכי נוח ואקולוגי שיש.

   איך זה מתבצע? כאשר פריט הדואר מוכן לאיסוף מיידי בסניף או בנקודת המסירה הקרובה – הנמען מקבל הודעה מפורטת על כך לטלפון הנייד שלו. וכדי לייעל את פעולת האיסוף, מומלץ להזמין "תור בקליק" ליחידת הדואר שבה נמצא הפריט ולדלג על התור, לברר את שעות הפתיחה והכתובת של הסניף ואפילו להתחבר לאתר הדואר כדי למלא טופס למיופה כוח שיקבל את פריט הדואר. בשלב מסירת הדואר הרשום או החבילה יתבקש הנמען להציג את ההודעה בנייד, ולחתום בחתימה אלקטרונית על גבי צג מיוחד.

   לפרטים על הזמנת תור ללא המתנה בסניפים

   השירות החדש לקבלת דואר רשום וחבילות לאחר קבלת מסרון לטלפון הנייד, הוא רק חלק ממהפכת השירות בדואר - שכבר מורגשת בשטח: שירות "תור בקליק" מאפשר הזמנת תור מראש באינטרנט. השירות זמין בכ-324 סניפים ומאפשר לקבל שירות מהיר ללא צורך להמתין, באמצעות הזמנת תור באתר הדואר או באפליקציה.

   זמן ההמתנה התקצר: התור להמתנה בדואר התקצר לכ-10 דקות בלבד בממוצע בימים רגילים ובמרבית הסניפים. במקרים בהם התור ארוך יותר, אין יותר צורך לשבת ולהמתין בסניף. מגיעים לסניף הדואר, משאירים את מספר הטלפון הנייד, יוצאים לסידורים ומקבלים הודעה לנייד שהתור מתקרב.

   פתוח בדואר עד שמונה בערב: שעות הפתיחה הוארכו בכ-184 סניפי דואר (בחלק מימי השבוע) עד 20:00.

   שימוש בחתימה אלקטרונית: קבלת דואר וחבילות בסניפי הדואר בחתימה אלקטרונית – לשירות זריז ויעיל יותר.

   מרכזים למסירת דואר וחבילות: על מנת להקל על העומס בסניפים ולקצר את התור, ניתן לאסוף דואר וחבילות בלמעלה מ-120 מרכזי מסירה חדשים שנפתחו ברשתות שיווק, מרכזי קניות וחנויות שכונתיות.

   כאמור, ניתן לדלג על התור בקליק ולחסוך את זמן ההמתנה בסניף. הזמנת התור מתבצעת באתר האינטרנט של דואר ישראל ובאפליקציית הדואר.

   הורידו עכשיו את אפליקציית הדואר עם כל החידושים
   או סרקו את הקוד:

   קוד סריקה - דואר ישראל (יח"צ , דואר ישראל)