פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חידוש: הדואר פתוח עד שמונה בערב

   כבר לא צריך ללכת לדואר באמצע יום עבודה. כ-184 יחידות דואר פתוחות מ-8:00-20:00 בחלק מימי השבוע. טיפ: בין 14:00-16:00 ובין 18:30-20:00 התור בדרך כלל קצר יותר

   דואר ישראל (יח"צ , דואר ישראל - shutterstock)
   מגוון השירותים של הדואר גם באפליקציה (shutterstock)

   זוכרים את הימים שבהם נדרשתם להתאים את סדר היום שלכם לשעות פתיחת סניפי הדואר כדי לאסוף חבילה או דואר רשום? ובכן, הימים הללו בדרך לחלוף מהעולם. כחלק ממהפכת השירות בדואר ישראל הורחבו שעות הפעילות בסניפים וביחידות דואר, וניתן להגיע אליהם גם עד השעה 20:00 בחלק מימי השבוע.

   הרחבת שעות הפעילות בסניפי הדואר נעשית בכל רחבי הארץ: כ-130 סניפים פתוחים כבר היום ברציפות בימים א', ג', ה' עד השעה 20:00. אליהם מצטרפות 45 סוכנויות דואר הפתוחות בימים ב' ו-ד' עד השעה 20:00. אין צורך לצאת באמצע יום עבודה, אין צורך בתכנון מדוקדק של לוחות זמנים – פשוט מגיעים מתי שנוח.

   תוכלו גם ליהנות ממסלול מהיר, ללא המתנה בתור: מזמינים תור מראש באתר הדואר או באפליקציה – ומקבלים את מגוון השירותים של דואר ישראל.

   לפרטים על הזמנת תור ללא המתנה בסניפים

   התור להמתנה בדואר התקצר לכ-10 דקות בלבד

   ההרחבה הדרמטית בשעות הפעילות היא רק חלק ממהפכת השירות בדואר - מהפכה שכבר מורגשת בשטח:

   שירות "תור בקליק" מאפשר הזמנת תור מראש באינטרנט. השירות זמין בכ-300 סניפים ומאפשר לקבל שירות מהיר ללא צורך להמתין, באמצעות הזמנת תור באתר הדואר או באפליקציה.

   זמן ההמתנה התקצר: התור להמתנה בדואר התקצר לכ-10 דקות בלבד בממוצע בימים רגילים ובמרבית הסניפים. במקרים בהם התור ארוך יותר, אין יותר צורך לשבת ולהמתין בסניף. מגיעים לסניף הדואר, משאירים את מספר הטלפון הנייד, יוצאים לסידורים ומקבלים הודעה לנייד שהתור מתקרב.

   דואר רשום וחבילות: הזמנה לקבלת דואר רשום וחבילות נשלחת כעת, במרבית הסניפים, בהודעת טקסט לטלפון הנייד. הכי נוח ואקולוגי שיש.

   שימוש בחתימה אלקטרונית: קבלת דואר וחבילות בסניפי הדואר בחתימה אלקטרונית – לשירות זריז ויעיל יותר.

   מרכזים למסירת דואר וחבילות: על מנת להקל על העומס בסניפים ולקצר את התור, ניתן לאסוף דואר וחבילות בלמעלה מ-250 מרכזי מסירה חדשים שנפתחו ברשתות שיווק, מרכזי קניות וחנויות שכונתיות.

   כאמור, ניתן לדלג על התור בקליק ולחסוך את זמן ההמתנה בסניף. הזמנת התור מתבצעת באתר האינטרנט של דואר ישראל ובאפליקציית הדואר.

   הורידו עכשיו את אפליקציית הדואר עם כל החידושים