פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חשיפה: התור בדואר הצטמצם לכ-10 דקות בממוצע

   הארכת שעות הפתיחה עד הערב, מערכות להזמנת תורים באינטרנט ופתיחת מרכזים חדשים למסירת דואר וחבילות כבר מחוללים שינוי: זמן ההמתנה הממוצע שנמדד בימים רגילים במאות יחידות דואר הוא כ-10 דקות בלבד. כעת מתמקד המאמץ במקומות שבהם ההמתנה ארוכה מהממוצע

   דואר ישראל - תורים (יח"צ , דואר ישראל)
   תור בקליק. שני מיליון פריטים ביממה (צילום: דואר ישראל)

   דואר ישראל ממשיך לקדם פתרונות שמצמצמים באופן משמעותי את זמני ההמתנה של הלקוחות בסניפי הדואר ברחבי הארץ. מהפכת השירות שעוברת על הדואר - הכוללת הכנסת טכנולוגיה מתקדמת לשיפור תהליכי המשלוח והשירות כבר מראה תוצאות בשטח: זמן ההמתנה במרבית סניפי הדואר בהם מותקנת מערכת ממוחשבת לזימון תורים עומד על ממוצע של כ-10 דקות בימים רגילים – בעוד שלפני חודשים ספורים זמן ההמתנה הממוצע עמד על 24 דקות. ללא ספק, קצב שיפור מרשים ביותר. בימים אלה מרוכז מאמץ לשיפור זמני ההמתנה במקומות שבהם הוא גבוה מהממוצע.

   בדואר ישראל ממיינים מדי יום כשני מיליון פריטים (מכתבים וחבילות), בטכנולוגיות מיון מתקדמות, ומרביתם מגיעים ליעדם במהירות, ביעילות ובאיכות השירות הנדרשת. במקביל, צוידו הדוורים ב-150 זוגות אופניים חשמליים, 50 קטנועים ו-50 כלי רכב.

   דואר ישראל מפעיל מערך בקרה מתקדם הבודק בקביעות את כלל הביצועים במטרה לשפר את איכות השירות. ואכן, מתחילת השנה חל שיפור במרבית מדדי טיב השירות.

   לפרטים על הזמנת תור בסניפים ללא המתנה

   בשורה התחתונה, זמן ההמתנה של הלקוחות אכן התקצר משמעותית בשל שורה ארוכה של פעילויות ושיפורים שהינם חלק ממהפכת השירות בדואר, מהפכה שכבר מורגשת בשטח:

   שירות "תור בקליק" מאפשר הזמנת תור מראש באינטרנט. השירות זמין בכ-324 סניפים ומאפשר לקבל שירות מהיר ללא צורך להמתין, באמצעות הזמנת תור באתר הדואר או באפליקציה.

   פתוח בדואר עד שמונה בערב: שעות הפתיחה הוארכו בכ-184 סניפי דואר (בחלק מימי השבוע) עד 20:00.

   דואר רשום וחבילות: הזמנה לקבלת דואר רשום וחבילות נשלחת כעת, במרבית הסניפים, בהודעת טקסט לטלפון הנייד. הכי נוח ואקולוגי שיש.

   שימוש בחתימה אלקטרונית: קבלת דואר וחבילות בסניפי הדואר בחתימה אלקטרונית – לשירות זריז ויעיל יותר.

   מרכזים למסירת דואר וחבילות: על מנת להקל על העומס בסניפים ולקצר את התור, ניתן לאסוף דואר וחבילות בלמעלה מ-120 מרכזי מסירה חדשים שנפתחו ברשתות שיווק, מרכזי קניות וחנויות שכונתיות.

   שירות SMS לתור: במקרים בהם התור ארוך, אין יותר צורך לשבת ולהמתין בסניף. מגיעים לסניף הדואר, משאירים את מספר הטלפון הנייד, יוצאים לסידורים ומקבלים הודעה לנייד שהתור מתקרב.

   כאמור, ניתן לדלג על התור בקליק ולחסוך את זמן ההמתנה בסניף. הזמנת התור מתבצעת באתר האינטרנט של דואר ישראל ובאפליקציית הדואר.

   הורידו עכשיו את אפליקציית הדואר עם כל החידושים