פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   היום מזמינים בדואר תור בקליק

   חשוב לדעת: בדואר ישראל ניתן לקבל שירות במסלול המהיר, ללא המתנה בתור. ב-324 יחידות דואר הותקנה מערכת מתקדמת המאפשרת להזמין תור מראש דרך האינטרנט או באפליקציה בסמארטפון. הלקוחות שכבר ניסו מגיבים בהתלהבות

   דואר ישראל (יח"צ , דואר ישראל)
   השירות החדשני של הדואר מאפשר להזמין תור מראש בכ-300 יחידות דואר (צילום: דואר ישראל)

   אם נדבר בכנות, רבים מאיתנו הישראלים מתחילים לאבד סבלנות כשאנחנו רואים לפנינו תור. כל תור. דואר ישראל התמודד עם האתגר הזה בקלות ובפשטות. איך זה עובד?

   הנה ההסבר הפשוט: השירות החדשני של הדואר מאפשר להזמין תור מראש בכ-300 יחידות דואר באמצעות אתר האינטרנט של הדואר או באפליקציה בסמארטפון. לשירות הזה ניתן השם המתבקש "תור בקליק". המערכת הממוחשבת מעניקה תור בשעה נקובה בסניף שתבחרו, וכאשר תגיעו לסניף בשעה שנקבעה לכם – תקבלו שירות מיידי, לא משנה מה אורכו של התור.

   בגלל הרצון הטבעי שלנו הישראלים לקבל את השירות הכי מהיר שניתן לקבל, השירות החדש כבר מסתמן כהצלחה. לקוחות רבים של הדואר כבר השתמשו בו ורשמו קיצור משמעותי של זמני ההמתנה בתור במאות יחידות דואר ברחבי הארץ.

   לפרטים על הזמנת תור ללא המתנה בסניפים

   אין יותר צורך לשבת ולהמתין בסניף

   הזמנת התורים דרך האינטרנט היא רק חלק ממהפכת השירות בדואר - מהפכה שכבר מורגשת בשטח:

   פתוח בדואר עד שמונה בערב: שעות הפתיחה הוארכו בכ-184 סניפי דואר (בחלק מימי השבוע) עד 20:00.

   זמן ההמתנה התקצר: התור להמתנה בדואר התקצר לכ-10 דקות בלבד בממוצע בימים רגילים ובמרבית הסניפים. במקרים בהם התור ארוך יותר, אין יותר צורך לשבת ולהמתין בסניף. מגיעים לסניף הדואר, משאירים את מספר הטלפון הנייד, יוצאים לסידורים ומקבלים הודעה לנייד שהתור מתקרב.

   דואר רשום וחבילות: הזמנה לקבלת דואר רשום וחבילות נשלחת כעת, במרבית הסניפים, בהודעת טקסט לטלפון הנייד. הכי נוח ואקולוגי שיש.

   שימוש בחתימה אלקטרונית: קבלת דואר וחבילות בסניפי הדואר בחתימה אלקטרונית – לשירות זריז ויעיל יותר.

   מרכזים למסירת דואר וחבילות: על מנת להקל על העומס בסניפים ולקצר את התור, ניתן לאסוף דואר וחבילות בלמעלה מ-120 מרכזי מסירה חדשים שנפתחו ברשתות שיווק, מרכזי קניות וחנויות שכונתיות.

   כאמור, ניתן לדלג על התור בקליק ולחסוך את זמן ההמתנה בסניף. הזמנת התור מתבצעת באתר האינטרנט של דואר ישראל ובאפליקציית הדואר.

   הורידו עכשיו את אפליקציית הדואר עם כל החידושים